EuroGeo 7

Zapraszamy do udziału w VII Europejskiej Konferencji Geosyntetycznej – pierwszym tak dużym wydarzeniu branżowym w Polsce. Konferencja odbędzie się w dniach 4-7.09.2022 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W programie przewidziano sesje referatowe, szkolenia oraz wystawę branżową na powierzchni 2500 m2.

Co zaplanowano na poszczególne dni wydarzenia?

Niedziela (4.09.2022) – zapraszamy do udziału w jednym z dwóch warsztatów szkoleniowych, które dzięki dofinansowaniu IGS dostępne są na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja w Polce.
Dostępne kursy:
1. Geosynthetic-reinforced pile-supported embankments (Dr. Suzanne van Eekelen)
2. Geosynthetic design for roadways, railways and airfields (Prof. Erol Tutumluer i Prof. Jorge Zornberg)

Poniedziałek (5.09.2022) –  wykłady światowej klasy ekspertów z branży geosyntetycznej.

Wtorek i środa (6.09.2022) – organizatorzy przygotowali ciekawe sesje techniczne, w których zaprezentowane zostanie 200 ciekawych prac dotyczących branży geosyntetycznej. Wszystkie publikacje zostały zrecenzowane i ocenione przez komitet naukowy. Na środę 7 września zaplanowano całodniową sesję prezentującą najlepsze prace w języku polskim.

Konferencja EuroGeo7 to również okazja do spotkania z naukowcami, producentami, praktykami i projektantami w dziedzinie geosyntetyków podczas jednej z największej wystawy geosyntetycznej w historii. Swoją obecność na targach potwierdziły firmy z całego świata.

Przejdź na stronę wydarzenia – EuroGeo 7

 

Wywiady

Poprawa bezpieczeństwa w górnictwie zawsze będzie zależała od pracy zespołowej

W 2022 r. Wyższy Urząd Górniczy i podległe mu jednostki organizacyjne obchodzą jubileusz 100-lecia powołania do życia organów polskiego nadzoru górniczego. Z tej okazji w rozmowie z redakcją „Inżynierii Górniczej” dr inż. Adam Mirek, Prezes WUG, który objął to stanowisko pięć lat temu, dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, co ta roczn...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.