67. Krynicka Konferencja Naukowa Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN oraz Komitetu Nauki PZITB

11 – 15 września 2022 r. w Krakowie odbędzie się 67. Krynicka Konferencja Naukowa Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN oraz Komitetu Nauki PZITB. Organizatorem wydarzenia jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej.

Konferencja składać się będzie z dwóch części: problemowej i ogólnej. Podczas każdej z nich zostaną poruszone inne tematy, część problemowa zakłada realizację problemu BIM/BLCM – modelowanie cyklu życia obiektu budowlanego.

Tematy poruszane podczas części ogólnej będą skupiały się wokół: budownictwa ogólnego, fizyki budowli, geotechniki, inżynierii komunikacyjnej – mostowej i kolejowej, inżynierii materiałów budowlanych, inżynierii przedsięwzięć budowlanych, konstrukcji betonowych, konstrukcji metalowych, mechaniki konstrukcji i materiałów oraz budownictwa hydrotechnicznego.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia – TUTAJ.

Wywiady

Poprawa bezpieczeństwa w górnictwie zawsze będzie zależała od pracy zespołowej

W 2022 r. Wyższy Urząd Górniczy i podległe mu jednostki organizacyjne obchodzą jubileusz 100-lecia powołania do życia organów polskiego nadzoru górniczego. Z tej okazji w rozmowie z redakcją „Inżynierii Górniczej” dr inż. Adam Mirek, Prezes WUG, który objął to stanowisko pięć lat temu, dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, co ta roczn...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.