Jesienne wydarzenia branżowe

Przedstawiamy propozycje organizowanych przez naszą redakcję wydarzeń, które odbędą się jeszcze w tym roku.

II Konferencja Drogowo-Kruszywowa

Serdecznie zapraszamy na II Konferencję Drogowo-Kruszywową, która odbędzie się 7-9 września br., w Krakowie. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia kopalni porfiru i diabazu jak również wysłuchania szeregu prelekcji przygotowanych przez specjalistów branży.
Dowiedz się więcej na stronie wydarzenia – II Konferencja Drogowo-Kruszywowa.

VI Konferencja Drogowo-Mostowa

5-7 października br., serdecznie zapraszamy do Katowic gdzie odbędzie się VI edycja Konferencji Drogowo-Mostowej „Warunki gruntowe a projektowanie oraz budowa dróg i mostów”.
Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość wysłuchania referatów przygotowanych przez specjalistów branży drogowej i mostowej. Podczas wydarzenia poruszona zostanie tematyka projektowania dróg i mostów, zarządzania infrastrukturą drogową oraz doboru nawierzchni.
Dowiedz się więcej na stronie wydarzenia – VI Konferencja Drogowo-Mostowa

II Forum Dróg Publicznych

Zapraszamy również na II edycję Forum Dróg Publicznych, które są kontynuacją Seminariów Warsztatowych. Spotkanie to odbędzie się 9-10 listopada w Bukowinie Tatrzańskiej. Podczas spotkania porównane zostaną efektywności wybranych technologii i ich kosztorysy, a także przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania dla dróg lokalnych.
Dowiedz się więcej na stronie wydarzenia – II Forum Dróg Publicznych.

Skontaktuj się z nami!

Istnieje możliwość zaprezentowania ofert firmy szerokiemu gronu publiczności zainteresowanej nowatorskimi rozwiązaniami dla branży. Więcej informacji uzyskać można pod adresem a.gorska@elamed.pl lub telefonicznie 885 058 812

STREFA UCZESTNIKA:
d.pilch@elamed.pl lub 500 039 693

Wywiady

Poprawa bezpieczeństwa w górnictwie zawsze będzie zależała od pracy zespołowej

W 2022 r. Wyższy Urząd Górniczy i podległe mu jednostki organizacyjne obchodzą jubileusz 100-lecia powołania do życia organów polskiego nadzoru górniczego. Z tej okazji w rozmowie z redakcją „Inżynierii Górniczej” dr inż. Adam Mirek, Prezes WUG, który objął to stanowisko pięć lat temu, dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, co ta roczn...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.