Jesienne wydarzenia branżowe

Przedstawiamy propozycje organizowanych przez naszą redakcję wydarzeń, które odbędą się jeszcze w tym roku.

II Konferencja Drogowo-Kruszywowa

Serdecznie zapraszamy na II Konferencję Drogowo-Kruszywową, która odbędzie się 7-9 września br., w Krakowie. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia kopalni porfiru i diabazu jak również wysłuchania szeregu prelekcji przygotowanych przez specjalistów branży.
Dowiedz się więcej na stronie wydarzenia – II Konferencja Drogowo-Kruszywowa.

VI Konferencja Drogowo-Mostowa

5-7 października br., serdecznie zapraszamy do Katowic gdzie odbędzie się VI edycja Konferencji Drogowo-Mostowej „Warunki gruntowe a projektowanie oraz budowa dróg i mostów”.
Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość wysłuchania referatów przygotowanych przez specjalistów branży drogowej i mostowej. Podczas wydarzenia poruszona zostanie tematyka projektowania dróg i mostów, zarządzania infrastrukturą drogową oraz doboru nawierzchni.
Dowiedz się więcej na stronie wydarzenia – VI Konferencja Drogowo-Mostowa

II Forum Dróg Publicznych

Zapraszamy również na II edycję Forum Dróg Publicznych, które są kontynuacją Seminariów Warsztatowych. Spotkanie to odbędzie się 9-10 listopada w Bukowinie Tatrzańskiej. Podczas spotkania porównane zostaną efektywności wybranych technologii i ich kosztorysy, a także przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania dla dróg lokalnych.
Dowiedz się więcej na stronie wydarzenia – II Forum Dróg Publicznych.

Skontaktuj się z nami!

Istnieje możliwość zaprezentowania ofert firmy szerokiemu gronu publiczności zainteresowanej nowatorskimi rozwiązaniami dla branży. Więcej informacji uzyskać można pod adresem a.gorska@elamed.pl lub telefonicznie 885 058 812

STREFA UCZESTNIKA:
d.pilch@elamed.pl lub 500 039 693

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.