Jacek Pasikowski: Życzyłbym sobie, aby firma przez kolejne lata mogła służyć podnoszeniu bezpieczeństwa

Jacek Pasikowski, Wicedyrektor firmy PrOWERk, oferującej urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odpowiada na pytania dot. firmy, jej oferty handlowej oraz przedstawia kwestie związane z rynkiem barier drogowych i doborem systemów zabezpieczających.

W zeszłym roku firma obchodziła swoje 30-lecie. Jak na przestrzeni lat zmieniła się oferta firmy?

Jacek Pasikowski: W zasadzie firma PrOWERk cały czas prowadzi ten sam zakres działalności związany z urządzeniami BRD. Zmiany w ciągu minionych lat sprowadzały się głównie do dostosowywania naszej oferty do zmieniających się przepisów oraz wymogów rynku. Została rozszerzona w ten sposób, że możemy klientom zaoferować kompletne, kompatybilne, nowoczesne, o bardzo dobrych parametrach wyposażenie drogi w urządzenia BRD. Zaczynaliśmy od barier drogowych i mostowych, a obecnie oferujemy jednorodne, kompatybilne ciągi tych urządzeń, czyli: bariery drogowe, mostowe (w tym barieroporęcze), bariery szybkorozbieralne na przejazdach i wjazdach awaryjnych bądź na całych ciągach. Równocześnie systemy te wyposażamy w osłony przeciwolśnieniowe kompatybilne z naszymi konstrukcjami barier, a obiekty mostowe możemy wyposażyć w bezobsługowe, nierdzewne systemy siatek zabezpieczających przed upadkiem z wysokości.

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją.

Dlaczego warto wykupić dostęp?

  • Otrzymujesz dostęp do unikalnych treści serwisu
  • Uzyskasz dostęp do sekcji: „Tylko u nas”
  • Zapoznasz się z interesującymi materiałami, komentarzami przedstawicieli branży oraz wywiadami niepublikowanymi wcześniej na łamach naszych czasopism
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Wykup dostęp

Logowanie

Wywiady

Konrad Romik: Bezpieczeństwo ruchu drogowego w naszym kraju z roku na rok się poprawia

Konrad Romik, Sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w rozmowie z Anną Górską-Zychlą odpowiada na pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, poprawy infrastruktury oraz założeń dążących do zmniejszenia liczby wypadków o połowę do 2030 r. Jak wygląda aktualnie stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce? Konrad R...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.