II Konferencja Drogowo-Kruszywowa

Bądź z nami 7-9 września br., w Krakowie podczas II Konferencji Drogowo – Kruszywowej „Materiały, Surowce, Technologie – Wykorzystanie przy projektowaniu i budowie nawierzchni drogowych”

Uczestnicząc w konferencji będą mieli Państwo możliwość poznania scenariuszy rozwoju branży kruszywowej oraz drogowej. Dodatkowo podczas prelekcji i paneli dyskusyjnych będzie można zyskać konkretne informacje na temat aktualnej sytuacji branży w Polsce. Wydarzenie sprzyja możliwości bezpośredniej wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów biznesowych.

ZAKRES TEMATYCZNY

Podczas konferencji omówione zostaną zagadnienia związane z:
– zapotrzebowaniem na kruszywa do budowy dróg krajowych i samorządowych,
– dobór kruszyw do budowy dróg,
– nowe technologie budowy i utrzymania dróg,
– maszyny robocze stosowane i pozyskaniu u produkcji kruszyw,
– projektowanie konstrukcji nawierzchni,
– nawierzchnie asfaltowe i betonowe – nowe technologie i materiały,
– chemia budowlana i dodatki,
– asfaltowe i betonowe nawierzchnie drogowe
– wzmacnianie i naprawa nawierzchni

DLA KOGO?

Do udziału w konferencji zapraszamy szczególnie przedstawicieli firm wykonawczych i projektowych, administrację drogową, firmy produkujące materiały i dostarczające technologie dla branży drogowej, kadry zarządzające kopalniami kruszyw i dostarczające technologie dla branży drogowej, kadry zarządzającej kopalniami kruszyw, cementowni i zakładów wapienniczych, kadry inżynierskiej kopalni kruszyw, cementowni i zakładów wapienniczych oraz uczelni wyższych.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie konferencji: www.konferencjadrogowo-kruszywowa.elamed.pl

Wywiady

Jerzy Graboś: Gwarantem sukcesu jest wzajemne zaufanie i szacunek

Jerzy Graboś, Prezes Dyrektor Generalny Przedsiębiorstwa Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA w Rzeszowie, jest związany ze spółką nieprzerwanie od 1985 r. Z okazji 65-lecia przedsiębiorstwa na rynku w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania dot. zmian zachodzących w firmie na przestrzeni tych wszystkich la...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.