Rajd Rowerowy Małe Ciche

9-11 września 2022 r. odbył się Rajd Rowerowy Małe Ciche. Organizatorem tego elektryzującego spotkania mostowców i drogowców była firma Mosty Gdańsk Sp. z o.o.

Tematem przewodnim imprezy o charakterze sportowym były „Drogi, które warto przemierzyć, Mosty, które warto przekraczać”. W aktywnych rowerowych zmaganiach z panoramą Tatr w tle wzięło udział blisko 70 entuzjastów kolarstwa związanych na co dzień z branżą drogową i mostową. W trakcie wydarzenia odbyły się także zawody e-bike po górskich duktach oraz panele dyskusyjne na świeżym powietrzu.

Zobacz także relację z Wypraw Mostowych!

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.