Rajd Rowerowy Małe Ciche

9-11 września 2022 r. odbył się Rajd Rowerowy Małe Ciche. Organizatorem tego elektryzującego spotkania mostowców i drogowców była firma Mosty Gdańsk Sp. z o.o.

Tematem przewodnim imprezy o charakterze sportowym były „Drogi, które warto przemierzyć, Mosty, które warto przekraczać”. W aktywnych rowerowych zmaganiach z panoramą Tatr w tle wzięło udział blisko 70 entuzjastów kolarstwa związanych na co dzień z branżą drogową i mostową. W trakcie wydarzenia odbyły się także zawody e-bike po górskich duktach oraz panele dyskusyjne na świeżym powietrzu.

Zobacz także relację z Wypraw Mostowych!

Wywiady

Robert Geryło: Polska jest jednym z ważniejszych rynków produkcji wyrobów budowlanych

Dr inż. Robert Geryło, Dyrektor Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odkrywa główne cele i zadania instytutu, który odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu nowoczesnego budownictwa w Polsce. ITB, jako wiodący ośrodek badawczy, nie tylko uzyskał wysoką kategorię A w dwóch ostatnich ewaluacjach jakości, ale t...

Relacje

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.