Budowa, utrzymanie oraz remont infrastruktury drogowej

Przed nami pierwsze z planowanych dwóch spotkań na rok 2022 pod nazwą Forum Dróg Publicznych. Wydarzenie dla regionów północnych odbędzie się w dniach 18-19 maja 2022 r. w Jastrzębiej Górze (województwo pomorskie). Hasłem przewodnim obu tegorocznych spotkań będzie - Budowa, utrzymanie oraz remont infrastruktury drogowej.

Dwudniowe spotkanie podzielone zostało na V bloków tematycznych. Pierwszego dnia omówione zostaną zagadnienia związane z projektowaniem i budową lokalnej infrastruktury. Poruszona zostanie również tematyka nawierzchni drogowych, materiałów i surowców. Drugiego dnia spotkania tematyka dotyczyć będzie bezpieczeństwa na drogach lokalnych oraz finansowania inwestycji drogowych.

Dlaczego warto wziąć udział?

Udział w Forum jest niepowtarzalną okazją by poszerzyć swoją wiedzę w zakresie naukowym, podnieść kompetencje, rozwinąć umiejętności oraz budować sieć kontaktów. Spotkania z ekspertami w branży jak również innymi uczestnikami wydarzenia pozwolą Ci na swobodną wymianę doświadczeń. Podczas wydarzenia poznasz rozwiązania, które pomogą Ci w codziennych trudach pracy.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na wydarzenie - po kliknięciu w baner poniżej.

Zgłoś swój refera...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Janusz Rymsza: Funkcjonalizm – nowy styl w mostownictwie wywiad z dr. hab. inż. Januszem Rymszą, prof. IBDiM

Naukowiec i praktyk wyróżniany za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie budownictwa dr hab. inż. Janusz Rymsza, prof. IBDiM, znany jest jako znamienity specjalista pełnego zakresu robót mostowych. Posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji projektanta i kierownika budowy obiektów inżynierskich. W swoich działaniach zajmuje się głó...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.