e-Robocze SHOW!

10. jubileuszowa edycja e-Robocze SHOW! odbędzie się 3-4 czerwca w Lubieniu Kujawskim. W tym roku pokazy, konkursy, prelekcje i moc innych atrakcji potrwają aż dwa dni.

e-Robocze SHOW!

Przedstawiciele zaangażowanych stron: burmistrz Lubienia Kujawskiego Marek Wiliński, prezes wydawnictwa Lasmedia Rafał Jajor oraz prezes Stowarzyszenia Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR Zbigniew Migda, spotkali się jeszcze w zeszłym roku, by przedyskutować szczegóły współpracy. Ze względu na prośby ze strony wystawców oraz zwiedzających zdecydowano o przedłużeniu imprezy na dwa dni. W trakcie wydarzenia zaplanowane są m.in. dynamiczne pokazy pracy maszyn. Wraz z omawianiem maszyn prezentowanych na placach pokazowych oraz z możliwością ich testowania na placach testowych. Jak również konkursy dla operatorów innych maszyn budowlanych i przeładunkowych.Organizatorzy zapraszają całe rodziny – każdy znajdzie odpowiednią strefę dla siebie.

Źródło: erobocze.pl

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Konrad Romik: Bezpieczeństwo ruchu drogowego w naszym kraju z roku na rok się poprawia

Konrad Romik, Sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w rozmowie z Anną Górską-Zychlą odpowiada na pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, poprawy infrastruktury oraz założeń dążących do zmniejszenia liczby wypadków o połowę do 2030 r. Jak wygląda aktualnie stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce? Konrad R...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.