Anita Oleksiak: Zawsze staramy się wsłuchiwać w głosy płynące z regionu, gdzie planujemy nowe inwestycje

Anita Oleksiak obejmuje stanowisko Dyrektora GDDKiA oddział w Gdańsku od września 2020 r. Posiada duże doświadczenie w przygotowaniu i realizacji inwestycji budowlanych (przepisy formalno-prawne). Przez ponad 10 lat zajmowała się największymi inwestycjami infrastrukturalnymi, zwłaszcza w branży budownictwa mostowego. W rozmowie z „Magazynem Autostrady” odpowiada na pytania dot. stanu dróg na terenie woj. pomorskiego, aktualnych realizacji oraz planów inwestycyjnych na przyszłość.

Anita Oleksiak: Zawsze staramy się wsłuchiwać w głosy płynące z regionu, gdzie planujemy nowe inwestycje
Czy sytuacja związana z pandemią wpłynęła na działalność GDDKiA w Gdańsku?

Anita Oleksiak: Pandemia dotknęła i odcisnęła swoje piętno na wielu obszarach naszego życia. Tak było i w kierowanym przeze mnie oddziale. Wiele rzeczy trzeba było przeorganizować szybko, zdecydowanie przeorganizować, nie tracąc perspektywy zapewnienia ciągłości i sprawności funkcjonowania inwestycji, procesów inwestycyjnych związanych z naszymi zadaniami. Nie było to łatwe, ale udało się nam stosunkowo dobrze przejść ten trudny okres.

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Konrad Romik: Bezpieczeństwo ruchu drogowego w naszym kraju z roku na rok się poprawia

Konrad Romik, Sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w rozmowie z Anną Górską-Zychlą odpowiada na pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, poprawy infrastruktury oraz założeń dążących do zmniejszenia liczby wypadków o połowę do 2030 r. Jak wygląda aktualnie stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce? Konrad R...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.